SAP BI / POS-DM Support Analyst w Randstad Search & Selection / SAP expert

odpowiedzi

Praca stała SAP BI / POS-DM Support Analyst

w Randstad Search & Selection lokalizacja Poznań

Nasz Klient jest globalną korporacją świadczącą usługi z zakresu IT. W związku z otwarciem nowego Centrum IT firmy w Poznaniu, które docelowo ma zatrudnić około 200 osób, poszukujemy osób na stanowisko:

SAP BI / POS-DM Support Analyst

Zakres obowiązków:
• analiza i usuwanie problemów wynikających z użytkowania rozwiązań SAP,
• projektowanie i wdrażanie rozwiązań oraz ich konfiguracja,
• współuczestniczenie w szkoleniach z zakresu wdrażania systemu, wsparcia technicznego,
• sporządzanie dokumentacji oraz jej aktualizacja.

Wymagania:
• przynajmniej 3 lata doświadczenia w pracy z modułem BI/BW,
• doświadczenie w obszarze POS 2.1 i POS-DM,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
• doświadczenie w SAP ECC wersja 6.0 i SAP Netweaver BI wersja 701,
• doświadczenie w programowaniu ABAP – będzie dodatkowym atutem,
• doświadczenie w SAP Retail – będzie dodatkowym atutem,
• bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
• dobre umiejętności analityczne.

Nasz Klient oferuje:
• możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego,
• pracę w stabilnej międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
• interesującą ścieżkę kariery w międzynarodowym środowisku,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• zatrudnienie na pełny etat,
• pracę w młodym zmotywowanym zespole,
• atrakcyjny pakiet socjalny i opiekę medyczną.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie dodane 08-11-2011
Oglądane: 1754 razy