Programista SAP NetWeaver PI w Diverse Consulting Group Sp. z o.o. / SAP expert

odpowiedzi

Praca stała Programista SAP NetWeaver PI

w Diverse Consulting Group Sp. z o.o. lokalizacja Sopot

Firma Diverse Consulting Group dla swojego klienta, firmy specjalizującej się w dostarczaniu całościowych rozwiązań biznesowych dedykowanych rynkowi finansowemu, poszukuje osób na stanowisko:

Programista SAP NetWeaver PI

Realizowane zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyła w pracach zespołu wytwarzającego rozwiązania w technologii SAP NetWeaver PI.

Nasze oczekiwania:

• Dobra znajomość JAVA,
• Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
• Samodzielność.

Mile widziane:

• Znajomość platform bazodanowych Oracle, MS-SQL,
• Znajomość zagadnień komunikacyjnych (WebServices/SAP RFC/IDOC),
• Znajomość technologii XML, XSD, XSLT,
• Znajomość języka ABAP,
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zapewniamy:

• Udział w nowatorskich rozwiązaniach i szeroką skalę prowadzonych integracji,
• Pracę w dynamicznym zespole,
• Dostęp do nowoczesnych technologii,
• Szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
• Dobrą atmosferę pracy.