Konsultant SAP FI CO w IT Work Force / SAP expert

odpowiedzi

Praca stała Konsultant SAP FI CO

w IT Work Force lokalizacja Wrocław

Reprezentujemy firmę IT Work Force specjalizującą się w rekrutacji
specjalistów z branży IT. Obecnie dla jednego z naszych klientów
poszukujemy kandydatów na stanowisko Konsultant SAP FI CO we
Wrocławiu.

Opis stanowiska:
Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wdrażanie systemu SAP
(moduły FI i/lub CO) w polskich i międzynarodowych projektach oraz
usługi doradcze.

Oczekujemy:
-udokumentowanego, min. trzyletniego doświadczenia we wdrażaniu
systemu SAP -moduł FI i/lub modułu CO (samodzielna realizacja min. 2
projektów),
-doświadczenia w analizowaniu i optymalizacji procesów biznesowych,
-ukończonych studiów wyższych,
-zorientowania na rozwój, osiąganie celów i wysoką jakość wykonywanej
pracy
-zdolności analitycznych,
-umiejętności prowadzenia szkoleń i prezentacji,
-umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,
-nastawienia na poszerzanie kompetencji,
-otwartości, łatwości nawiązywania kontaktów, umiejętności współpracy
w zespole,
-umiejętności zarządzania czasem, punktualności,
-umiejętności pracy w międzynarodowym środowisku,
-gotowości do wyjazdów służbowych i pracy u klienta, w tym za granicą,
-bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie,
-znajomość innych modułów finansowych (TR, RE, FI-AA, FM) będzie
dodatkowym atutem.

Oferujemy:
" stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
" możliwość rozwoju zawodowego m.in. w kierunku konsultingu
biznesowego lub zarządzania projektami informatycznymi,
" motywacyjny system wynagrodzeń,
" profesjonalny system szkoleń

Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV na adres
paulina.o@itworkforce.com.pl