Konsultant IXOS w Chronos Consulting / SAP expert

odpowiedzi

Praca stała Konsultant IXOS

w Chronos Consulting lokalizacja Wrocław

Chronos Consulting jest częścią Coberon Chronos Group - międzynarodowej firmy doradczej, umieszczonej na liście Deloitte’s Technology Fast 500 EMEA. Firma cieszy się uznaniem na rynku pracy stałej i tymczasowej, a także outsourcingu rozwiązań informatycznych dla szeregu firm z listy Fortune 500. Grupa posiada oddziały w 50 lokalizacjach na świecie.

Dla naszego Klienta - globalnego eksperta w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania spełniającego najwyższe standardy jakości, poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant IXOS

Opis stanowiska:
Jeśli posiadasz doświadczenie w projektach bazujących na technologiach SAP, chcesz się dalej dynamicznie rozwijać w tej dziedzinie, czujesz, że nadszedł czas na kolejny krok w Twojej karierze - zgłoś się do nas. Czekają na Ciebie ciekawe i nowoczesne technologicznie projekty dające możliwości rozwoju i przejmowania coraz większego zakresu odpowiedzialności.

Wymagania:
Doświadczenie programistyczne w projektach w obszarze IXOS
Doświadczenie we wspieraniu instalacji IXOS
Znajomość metodologii tworzenia systemów informatycznych i podstaw inżynierii oprogramowania
Chęć poznawania nowych technologii i ciągłego rozwoju
Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferta:
Udział w prestiżowych projektach międzynarodowych
Przyjazną atmosferę w pracy
Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
Uczestnictwo w zróżnicowanych typach projektów
Szkolenia technologiczne
Szkolenia językowe
Elastyczny czas pracy
Atrakcyjne warunki finansowe
Prywatne ubezpieczenie medyczne
Ubezpieczenie na życie
Kartę wstępu na obiekty sportowe

Region, miasto: Wrocław

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: kariera@chronosconsulting.pl