Konsultant SAP PP w Uniapol / SAP expert

odpowiedzi

Praca stała Konsultant SAP PP

w Uniapol lokalizacja Kraków

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

KONSULTANT SAP PP

Aplikuj na: http://bit.ly/cwf_polarsport lub kszpila@uniapol.pl

Opis stanowiska:

- Konfiguracja SAP PP,
- implementacja nowych funkcjonalności systemu SAP PP,
- wsparcie użytkowników w obszarach SAP PP,
- prowadzenie dokumentacji biznesowej,
- wspieranie rozwoju podległych systemów,
- zarządzanie zmianami w systemie SAP PP.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub innym technicznym,
- znajomość procesów produkcyjnych w obszarze SAP PP,
- umiejętność konfiguracji oraz znajomość modelowania SAP PP,
- znajomość języka angielskiego - słownictwo techniczne,
- znajomość programowania w ABAP będzie dodatkowym atutem,
- znajomość SAP APO będzie dodatkowym atutem,
- zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy,
- wysokie zdolności analityczne,
- umiejętność rozwiązywania problemów,
- umiejętność pracy w zespole,
- samodzielność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

- Umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę zdalną- home office,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150