Konsultant Ekspert SAP ABAP/HCM w TeamQuest / SAP expert

odpowiedzi

Praca stała Konsultant Ekspert SAP ABAP/HCM

w TeamQuest (wszędzie)

Dla naszego Klienta, firmy wyspecjalizowanej w usługach doradczych i budowie dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań na platformie SAP,

szukamy osoby na stanowisko:

Konsultant Ekspert SAP ABAP/HCM

miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

Udział w zewnętrznych projektach wdrożeniowych SAP HCM,
Analiza potrzeb biznesowych klienta i doradztwo w zakresie optymalnych rozwiązań,
Współpraca z zespołem projektowym przy tworzeniu specyfikacji proponowanych rozwiązań,
Realizacja rozwiązań w zakresie projektowania i programowania,
Prowadzenie testów,
Szkolenia końcowych użytkowników,
Dokumentowanie prac zgodnie z przyjętymi standardami.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyczne i/lub ekonomiczne)
Minimum dwuletnie doświadczenie w programowaniu ABAP,
Znajomość merytoryczna modułu SAP HCM (PA, OM, TM, PY) pozwalająca na samodzielną pracę z wymaganiami klienta,
Znajomość konfiguracji podstawowej oraz możliwości jakie dają rozszerzenia klienckie w module HCM
Znajomość koncepcji programowania w module HCM (min. zakres szkolenia HR350)
Znajomość dobrych praktyk programowania, tworzenia rozwiązań optymalnych pod kątem wydajności systemu,
Samodzielność i zorientowanie na cel (projektowe podejście do wykonywanych zadań)
Umiejętność rozwiązywania problemów
Doświadczenie w pracy z użytkownikiem końcowym / klientem, umiejętność komunikacji i utrzymywania pozytywnych relacji,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację biznesową z klientem oraz tworzenie dokumentacji.

Oferujemy:

Umowę o pracę lub kontrakt,
Stabilne zatrudnienie,
Udział w innowacyjnych projektach,
Częste szkolenia wewnętrzne i egzaminy certyfikujące,
Bogaty pakiet socjalny.

aplikacje prosimy przesyłać na adres:

kinga.strzeszewska536@teamquest.pl

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnieniaprzez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 5292
W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883”
Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Łukasz Łukaszewicz z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest Łukasz Łukaszewicz z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.