Konsultant SAP SD/ WM/ MM w IT Business Centre / SAP expert

odpowiedzi

Praca stała Konsultant SAP SD/ WM/ MM

w IT Business Centre (wszędzie)

KONSULTANT SAP SD/WM/MM
(Warszawa, Katowice, Poznań)

Wymagania:
- Minimum 4 lata doświadczenia jako konsultant wdrozeniowy SAP SD/ WM/ MM
- Minimum 3 projekty jako konsultant wiodący
- Wykształcenie wyzsze
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- Prawo jazdy

Zakres obowiązków:
- Rola konsultanta wiodącego przy wdrozeniach modułów SD/ WM/ MM SAP
- Szkolenie mniej doświadczonych konsultantów
- Kompleksowe przygotowanie projektu wdrozeniowego
- Przy mniejszych projektach rola koordynatora/ Project Managera

Oferujemy:
- Pracę w jednej z najbardziej renomowanych, międzynarodowych firm wdrazających system SAP
- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- Atrakcyjne warunki finansowe oraz pakiet socjalny
- Rozwój zawodowy
- Niezbędna narzędzia pracy