KONSULTANT SAP FI w POLOmarket Sp. z o.o. / SAP expert

odpowiedzi

Praca stała KONSULTANT SAP FI

w POLOmarket Sp. z o.o. lokalizacja Giebnia k. Inowrocławia

Od kandydatów oczekujemy:

•znajomości programu SAP w obszarze FI,
•bardzo dobrej znajomości programu SAP w obszarze FI,
•znajomość obszarów FIAA, CO i SD będzie dodatkowym atutem,
•znajomości procesów biznesowych zachodzących w firmie handlowej,
•doświadczenia w konfiguracji, dostosowaniu systemu do wymagań użytkowników,
•zdolności analitycznych oraz komunikatywności
•mile widziane osoby mające udział we wdrażaniu systemu SAP,

Podstawowe obowiązki:

•wsparcie użytkowników programu SAP w obszarach FI, FIAA, CO,
•nadzór i merytoryczne wsparcie użytkowników programu SAP w obszarach FI, FIAA, CO,
•rozwiązywanie pojawiających się problemów,
•wprowadzanie zmian konfiguracyjnych, zgodnie z oczekiwaniami biznesowymi,
•udział w projektowaniu i wdrażaniu modyfikacji,
•optymalizacja funkcjonujących procesów finansowo-księgowych i współuczestnictwo w tworzeniu nowych

Zatrudnionym osobom oferujemy:

•samodzielną, odpowiedzialną i satysfakcjonującą pracę,
•wyzwania i możliwość samorealizacji,
•pakiet profesjonalnych szkoleń,
•wynagrodzenie zależne od umiejętności,
•atrakcyjne wynagrodzenie.

Ogłoszenie dodane 08-11-2011
Oglądane: 2405 razy