Analityk Aplikacji Biznesowych SAP w Nestlé Polska S.A. / SAP expert

odpowiedzi

Praca stała Analityk Aplikacji Biznesowych SAP

w Nestlé Polska S.A. lokalizacja Warszawa

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy? Chcesz pracować w międzynarodowym koncernie spożywczym?
Dołącz do naszego zespołu!

Główne zadania:

  • Wspieranie wdrożeń i doskonalenia przebiegu procesów biznesowych w systemie SAP R/3 w zakresie modułów Fi w oddziałach Nestle na terenie Europy
  • Wykazywanie inicjatywy w zakresie poprawy procesów biznesowych i wypracowania nowych funkcjonalności
  • Ocena lokalnych wymagań rynkowych i proponowanie rozwiązań funkcjonalnych w zgodzie z „najlepszymi praktykami” obowiązującymi w firmie
  • Implementacja wypracowanych rozwiązań odpowiadających na zapotrzebowanie lokalnych potrzeb biznesowych
  • Zapewnienie odpowiedniej dokumentacji i treningu osobom odpowiadającym za transfer wiedzy do użytkowników końcowych
  • Rozwiązywanie problemów, identyfikacja ich przyczyn oraz inicjowanie poprawy niezbędnych funkcjonalności
  • Uczestnictwo w rozbudowywaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań
  • Współpraca z dostawcami aplikacji oraz korporacyjnym centrum kompetencyjnym

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości systemu SAP R/3 – moduły FI
  • Znajomość modułów zintegrowanych CO, SD, MM oraz HR mile widziana
  • Dogłębnej znajomości procesów biznesowych
  • Płynnej znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analizy danych oraz wyciągania logicznych i pragmatycznych wniosków
  • Dociekliwości – umiejętności całościowego, systemowego myślenia
  • Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Doskonałych umiejętności prezentacyjnych
  • Orientacji na wynik (energii i zaangażowania w dążeniu do celów)
  • Orientacji na klienta wewnętrznego
  • Dyspozycyjności do międzynarodowych podróży służbowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku firmy z branży FMCG
  • Konkurencyjny pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aktualnego CV i listu motywacyjnego w języku polskim i angielskim na adres e-mail: rekrutacja@pl.nestle.com, terminie do 22.11.2011r.
Prosimy o wpisanie w temacie „Analityk Aplikacji Biznesowych – SAP FICO