Konsultant SAP FI CO w Diverse Consulting Group Sp. z o.o. / SAP expert

odpowiedzi

Praca stała Konsultant SAP FI CO

w Diverse Consulting Group Sp. z o.o. lokalizacja Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wdrażanie systemu SAP (moduły FI i/lub CO) w polskich i międzynarodowych projektach oraz usługi doradcze.

Oczekujemy:
• udokumentowanego, min. trzyletniego doświadczenia we wdrażaniu systemu SAP -moduł FI i/lub modułu CO (samodzielna realizacja min. 2 projektów),
• doświadczenia w analizowaniu i optymalizacji procesów biznesowych,
• ukończonych studiów wyższych,
• zorientowania na rozwój, osiąganie celów i wysoką jakość wykonywanej pracy
• zdolności analitycznych,
• umiejętności prowadzenia szkoleń i prezentacji,
• umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,
• nastawienia na poszerzanie kompetencji,
• otwartości, łatwości nawiązywania kontaktów, umiejętności współpracy w zespole,
• umiejętności zarządzania czasem, punktualności,
• umiejętności pracy w międzynarodowym środowisku,
• gotowości do wyjazdów służbowych i pracy u klienta, w tym za granicą,
• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie,
• znajomość innych modułów finansowych (TR, RE, FI-AA, FM) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
• możliwość rozwoju zawodowego m.in. w kierunku konsultingu biznesowego lub zarządzania projektami informatycznymi,
• motywacyjny system wynagrodzeń,
• profesjonalny system szkoleń
• możliwość pracy zdalnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres
praca@diversecg.pl