Konsultant SAP IS-U w Diverse Consulting Group Sp. z o.o. / SAP expert
1

odpowiedź

Praca stała Konsultant SAP IS-U

w Diverse Consulting Group Sp. z o.o. lokalizacja Wrocław

Konsultant Programista / Senior Konsultant SAP ISU

Główny obszar
1. SAP IS-U / MD
2. Migracje EMIGALL
3. Programowanie ABAP
4. Wydruki masowe

Zakres Zadań
1. Przygotowanie rozszerzeń SAP for Utilities oraz SAP CRM for Utilities,
2. Udział w projektowaniu i testowaniu nowych programów i transakcji,
3. Integracja rozwiązania z innymi aplikacjami dziedzinowymi,
4. Przygotowanie rozszerzeń w zakresie specyfiki krajowej w SAP IS-U / CRM dla rynku Gazu i Energii Elektrycznej,
5. Przygotowanie formularzy / plików na potrzeby realizacji wydruków masowych.

Wymagań Doświadczenie Zawodowe
1. Bardzo dobra znajomość technik programowania ABAP,
2. Doświadczenie zawodowe min 4 lata (programowanie ABAP) oraz udział min. 5 różnych projektach w charakterze samodzielnego programisty w projektach o różnym stopniu złożoności,
3. Znajomość programowania FM, IDOC, SmartForm, Workflow,
4. Znajomość technik integracji poprzez szynę PI, WebSphere będzie dodatkowym atutem

Oczekiwane Wykształcenie
Wyższe o kierunku Informatycznym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego cv w wersji angielskiej na adres
praca@diversecg.pl