Project Manager SAP w Diverse Consulting Group Sp. z o.o. / SAP expert
To ogłoszenie zostało wysłane ponad 60 dni temu...
0

odpowiedzi

Praca stała Project Manager SAP

w Diverse Consulting Group Sp. z o.o. lokalizacja Trójmiasto

Realizowane zadania:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie, planowanie i nadzór nad realizacją projektów wdrożeniowych oraz zarządzanie zespołem projektowym.

Nasze oczekiwania:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu wdrażania SAP,
• doświadczenie w pracy z klientem korporacyjnym,
• doświadczenie w prowadzeniu spotkań z klientem oraz w negocjacjach biznesowych,
• znajomość metodologii zarządzania projektami,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
• umiejętność podejmowania decyzji, planowania i organizowania pracy,
• samodzielność i odpowiedzialność,
• komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
• chęć rozwijania swoich umiejętności zawodowych.

Oferujemy:
• umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• możliwość rozwoju zawodowego przy ciekawych projektach wdrożeniowych