Konsultant SAP (moduł FI) w Kelly Services Poland / SAP expert
3

odpowiedzi

Praca stała Konsultant SAP (moduł FI)

w Kelly Services Poland lokalizacja Warszawa

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, Sprzedaż i Marketing, Call Center, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym. Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 593/3.

Dla naszego Klienta, międzynarodowego lidera branży FMCG poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista SAP
(moduł FI)
Nr ref.: SSA/KK/SXP
Lokalizacja: Warszawa

Główne zadania:

- Implementacja i udoskonalanie przebiegu procesów biznesowych w systemie SAP R/3 w zakresie modułów FI
- Proponowanie rozwiązań funkcjonalnych w obszarze SAP FI
- Zapewnienie odpowiedniej dokumentacji i treningu osobom odpowiadającym za transfer wiedzy do użytkowników końcowych
- Rozwiązywanie problemów, identyfikacja ich przyczyn oraz inicjowanie poprawy niezbędnych funkcjonalności
- Uczestnictwo w rozbudowywaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań
- Współpraca z dostawcami aplikacji

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe w obszarze finansowym (rachunkowość, ekonomia, finanse i pokrewne)
- 2-3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowym lub z systemami SAP
- Bardzo dobra znajomość systemu SAP R/3 – moduł FI
- Bardzo mile widziana znajomość modułów dodatkowych - CO, SD, MM, HR
- Bardzo dobra umiejętność komunikacji w języku angielskim.
- Doskonałe umiejętności analityczne, zdolność wyciągania logicznych wniosków
- Doskonałe umiejętności prezentacyjne
- Orientacja na klienta wewnętrznego

Oferujemy:

- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
- Bogaty pakiet socjalny
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji
- Ciekawą pracę w dynamicznym i międzynarodowym środowisku

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres k.kapuscinska@kellyservices.pl. W temacie wiadomości prosimy koniecznie zamieścić numer referencyjny SSA/KK/SXP.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833."