Analityk Biznesowy SAP - HP w Diverse Consulting Group Sp. z o.o. / SAP expert

odpowiedzi

Praca stała Analityk Biznesowy SAP - HP

w Diverse Consulting Group Sp. z o.o. lokalizacja Warszawa

Główne zadania:

• Wspieranie wdrożeń i doskonalenia przebiegu procesów biznesowych w systemie SAP R/3 w zakresie modułu HR
• Wykazywanie inicjatywy w zakresie poprawy procesów biznesowych i wypracowania nowych funkcjonalności
• Ocena lokalnych wymagań rynkowych i proponowanie rozwiązań funkcjonalnych w zgodzie z „najlepszymi praktykami” obowiązującymi w firmie
• Implementacja wypracowanych rozwiązań odpowiadających na zapotrzebowanie lokalnych potrzeb biznesowych
• Zapewnienie odpowiedniej dokumentacji i treningu osobom odpowiadającym za transfer wiedzy do użytkowników końcowych
• Rozwiązywanie problemów, identyfikacja ich przyczyn oraz inicjowanie poprawy niezbędnych funkcjonalności
• Uczestnictwo w rozbudowywaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań
• Współpraca z dostawcami aplikacji oraz korporacyjnym centrum kompetencyjnym

Od kandydatów oczekujemy:

• Minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Bardzo dobrej znajomości systemu SAP R/3 w zakresie modułu HR
• Znajomość funkcjonalności modułów FICO, GD lub Data Management mile widziana
• Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację
• Wysoko rozwiniętych umiejętności analizy danych oraz wyciągania logicznych i pragmatycznych wniosków
• Dociekliwości – umiejętności całościowego, systemowego myślenia
• Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
• Doskonałych umiejętności prezentacyjnych
• Orientacji na wynik (energii i zaangażowania w dążeniu do celów)
• Orientacji na klienta wewnętrznego
• Dyspozycyjności do międzynarodowych podróży służbowych