Analityk Systemu SAP (WM/MM) w Bergman Engineering / SAP expert

odpowiedzi

Praca stała Analityk Systemu SAP (WM/MM)

w Bergman Engineering lokalizacja Rzeszów

Bergman Engineering dla swojego klienta - firmy z branży automotive poszukuje pracownika na stanowisko:

Analityk Systemu SAP (WM/MM)
Miejsce pracy: Rzeszów

Obowiązki:
- wsparcie, projektowanie ,dostosowywanie systemu SAP ERP (moduły logistyczne) oraz aplikacji MES
- analiza wymagań biznesowych i proponowanie rozwiązań
- optymalizacja oraz projektowanie nowych rozwiązań
- szkolenie użytkowników końcowych

Wymagania:
- wyksztalcenie wyższe
- doświadczenie w pracy z modułami SAP (WM i MM) oraz MES
- bardzo dobra znajomosć języka angielskiego

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej międzynarodowej firmie
- miłą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: jagoda.dlubak@bergman-engineering.com z nazwą stanowiska w tytule.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: \\\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Bergman Engineering, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)\\\".