SAP Developer - Wolfsburg, Niemcy w Bergman Engineering / SAP expert

odpowiedzi

Praca stała SAP Developer - Wolfsburg, Niemcy

w Bergman Engineering (wszędzie)

Bergman Engineering dla swojego klienta światowego lidera z branży Automotive,
poszukuje osoby na stanowisko:
SAP Developer
Miejsce pracy: Wolfsburg, Niemcy

Obowiązki:
• wsparcie działu ds. rozwoju CRM
• wykonywanie projektów dla SAP
• wdrażanie i dostosowywanie systemów aplikacyjnych SAP
• projektowanie testów oraz sprawdzanie systemów SAP
• dobór, ocena i wdrażanie odpowiednich interfejsów w SAP
• wsparcie kierowników projektu w zakresie różnych projektów SAP

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
• wyższe wykształcenie informatyczne bądź pokrewne
• biegła znajomość tworzenia aplikacji w SAP
• bardzo dobra znajomość różnych modułów SAP (SAP CRM, SAP PI, SAP EP SAP Enterprise
Portal, SAP NetWeaver Portal)
• doświadczenie w SAP ABAP/4, ABAP OO, Web Dynpro dla ABAP (SAP Mobility
APP, iview SAP CRM, Alert Framework, Utility Process Framework, interfejs CRM,
SAP CRM 7.0 WEB UI)
• komunikatywność
• umiejętność pracy w zespole
• gotowość do wyjazdów służbowych

Zatrudnionym kandydatom oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę w międzynarodowym koncernie o wysokich standardach
• adekwatne narzędzia pracy
• samodzielną i odpowiedzialną pracę
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: jagoda.dlubak@bergman-engineering.com z nazwą stanowiska w tytule.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”