Konsultant SAP FI /CO w IT Work Force / SAP expert

odpowiedzi

Praca stała Konsultant SAP FI /CO

w IT Work Force lokalizacja Wrocław

Reprezentujemy firmę IT Work Force specjalizującą się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko Konsultant SAP FI CO we Wrocławiu.

Opis stanowiska:
Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wdrażanie systemu SAP (moduły FI i/lub CO) w polskich i międzynarodowych projektach oraz usługi doradcze.

Oczekujemy:
"udokumentowanego, min. trzyletniego doświadczenia we wdrażaniu systemu SAP -moduł FI i/lub modułu CO (samodzielna realizacja min. 2 projektów),
"doświadczenia w analizowaniu i optymalizacji procesów biznesowych,
"ukończonych studiów wyższych,
"zorientowania na rozwój, osiąganie celów i wysoką jakość wykonywanej pracy
"zdolności analitycznych,
"umiejętności prowadzenia szkoleń i prezentacji,
"umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,
"nastawienia na poszerzanie kompetencji,
"otwartości, łatwości nawiązywania kontaktów, umiejętności współpracy w zespole,
"umiejętności zarządzania czasem, punktualności,
"umiejętności pracy w międzynarodowym środowisku,
"gotowości do wyjazdów służbowych i pracy u klienta, w tym za granicą,
"bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie,
"znajomość innych modułów finansowych (TR, RE, FI-AA, FM) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
"stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
"możliwość rozwoju zawodowego m.in. w kierunku konsultingu biznesowego lub zarządzania projektami informatycznymi,
"motywacyjny system wynagrodzeń,
"profesjonalny system szkoleń
"możliwość pracy zdalnej.

Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV na adres paulina.o@itworkforce.com.pl