Konsultant SAP - BW/BO - Niemcy w Talent Partners / SAP expert

odpowiedzi

Praca stała Konsultant SAP - BW/BO - Niemcy

w Talent Partners (wszędzie)

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy z branży IT zlokalizowanej na terenie Niemiec, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant SAP - BW/BO
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Frankfurtu

Najważniejsze obowiązki:
-udział w projektach związanych z wdrażaniem i utrzymaniem systemu SAP BW/BO,
-współpraca z konsultantami modułowymi w innych obszarach oraz użytkownikami biznesowymi,
-tworzenie instrukcji,
-wsparcie techniczne.

Wymagania:
-min. 2-3 lata doświadczenia w SAP BW/BO,
-dobra znajomość języka niemieckiego,
-chęć rozwoju przy projektach związanych z systemem SAP,
-zdolności analityczne,
-samodzielność,
-gotowość do pracy w Niemczech.

Oferujemy:
-ciekawą pracę w dobrej, renomowanej firmie,
-możliwości rozwoju,
-atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie europejskim,
-pomoc przy relokacji.