Konsultant SAP (moduł MM/WM) w Talent Solution / SAP expert

odpowiedzi

Praca stała Konsultant SAP (moduł MM/WM)

w Talent Solution lokalizacja Poznań

Talent Solution to zespół ekspertów z zakresu psychologii pracy, doradztwa zawodowego oraz profesjonalistów wąskich branż i sektorów z wieloletnią, międzynarodową praktyką w obszarze HR. Świadczymy usługi w zakresie: ‘Executive Search & Recruitment’, ‘Career Management’ oraz ‘HR Consulting’. Specjalizujemy się w rekrutacji kadry menedżerskiej wyższego i średniego szczebla zarządzania oraz wykwalifikowanej i doświadczonej kadry specjalistycznej. Pracujemy dla korporacji w kraju i za granicą. Nr licencji : 7511

Aktualnie, dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z sektora usług IT, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Konsultant SAP (moduł MM/WM)
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref. 121054_KSAP

Obowiązki :
• praca w zespole Konsultingu SAP w charakterze konsultanta modułu MM/WM
• udział w projektach związanych z wdrożeniami i utrzymaniem systemu SAP w modułach SCM w Polsce i krajach Unii Europejskiej
• stała współpraca z Konsultantami modułowymi w innych obszarach oraz użytkownikami biznesowymi

Wymagania :
• minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• wykształcenie wyższe kierunkowe
• duża samodzielność działania
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• znajomość programowania ABAP będzie dodatkowym atutem
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy :
• możliwość rozwoju zawodowego
• dużą samodzielność działania
• wiele wyzwań i ambitnych zadań
• atrakcyjne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z podaniem nr referencyjnego 121054_KSAP na adres:
danuta.gomolka@talentsolution.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:
„Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent Solution z siedzibą w Poznaniu (adres: ul. Cicha 19/2, 61-710 Poznań), agencję doradztwa zawodowego ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 7511, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. Z 2002r, Nr 101, póź. zm. 926)."

Gwarantujemy pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.