Konsultant SAP ABAP w DahliaMatic / SAP expert

odpowiedzi

Praca stała Konsultant SAP ABAP

w DahliaMatic lokalizacja Warszawa

Grupa Infovide-Matrix jest wiodącym dostawcą usług doradczych i rozwiązań IT w Polsce. Spółka istnieje na rynku od ponad 20 lat. Obecnie jest liderem wśród firm świadczących usługi konsultingu IT oraz zajmuje drugie miejsce wśród dostawców rozwiązań IT na zamówienie (wg raportu IDC z 2011 r.).
W skład Grupy Kapitałowej wchodzą firmy: CTPartners, DahliaMatic, One2Tribe oraz Solver.
Nasz zespół to ponad 700 konsultantów o wysokich kompetencjach branżowych i technologicznych. Nasi eksperci łączą rozległą wiedzę merytoryczną z doświadczeniem zdobytym przy realizacji ambitnych i wymagających projektów.

Aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:
Konsultant SAP ABAP

Zadania:
• Współpraca w zakresie rozwoju systemu SAP i udział w projektach wdrożeniowych i roll-out
• Wsparcie techniczne klienta,
• Opracowanie specyfikacji wymagań we współpracy z różnymi departamentami
• Wsparcie istniejących już aplikacji

Oczekiwania:
• Dobra znajomość języka programowania ABAP
• Doświadczenie w pracy projektowej w technologiach SAP
• Podstawowa znajomość przynajmniej dwóch obszarów funkcjonalnych SAP ERP (FI, CO, MM, SD, PP, QM, WM, PLM, HCM, BI, CRM, SRM)
• Gotowość do okresowych wyjazdów
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Pracę w dynamicznym zespole przy ciekawych projektach,
• Stabilne zatrudnienie,
• Szkolenia i rozwój w ramach zaplanowanej ścieżki doskonalenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: praca@dahliamatic.pl
Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli o następującej treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie dodane 29-07-2013
Oglądane: 2042 razy