Młodszy Programista w Northgate Arinso / SAP expert

odpowiedzi

Praca stała Młodszy Programista

w Northgate Arinso lokalizacja Katowice

Jesteśmy firmą specjalizującą się w usługach dla działów HR. Dostarczamy kompleksowe usługi w zakresie Outsourcingu kadrowo-płacowego, doradztwa HR oraz integracji systemów informatycznych dla HR. W związku z szybkim rozwojem w Polsce oraz nowymi projektami, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Programista
Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• programowanie rozwiązań dla klientów
• aktywne uczestnictwo w nadzorowaniu funkcjonowania systemów SAP HR po starcie produkcyjnym
• rozwiązywanie bieżących problemów systemowych
• tworzenie dokumentacji technicznej
• udział przy wdrożeniach systemów dla klientów firmy

Wymagania:

• wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (warunek konieczny)
• znajomość któregokolwiek z języków programowania (preferowane: C#, Java, C++, ABAP)
• znajomość podstaw projektowania baz danych i języka SQL
• samodzielność, umiejętność planowania i organizacji swojej pracy
• zdolność do skutecznego radzenia sobie w sytuacjach niestandardowych

Oferujemy:

• ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole konsultantów SAP w międzynarodowej firmie w centrum Katowic
• interesujące i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
• udział w projektach dla klientów polskich oraz zagranicznych
• dostęp do nowoczesnych technologii
• możliwość rozwoju oraz rozszerzania kompetencji zawodowych
• atrakcyjny pakiet socjalny (kurs j. angielskiego, prywatna opieka medyczna, dostęp do usług fitness)

CV i list motywacyjny w języku angielskim prosimy przesłać na adres nga@alexmann.com.

Szczegółowe informacje na temat firmy znajdują się na stronie internetowej:

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.