KONSULTANT SAP – LOGISTYKA - SERWIS w Hicron / SAP expert

odpowiedzi

Praca stała KONSULTANT SAP – LOGISTYKA - SERWIS

w Hicron lokalizacja Wrocław, Poznań, Warszawa

OPIS STANOWISKA

Do zadań osoby na tym stanowisku, należeć będzie:
• Realizacja zgłoszeń serwisowych dla Klientów HICRON;
• Realizacja projektów rozwojowych dla Klientów Serwisu HICRON;
• Prowadzenie audytów w zakresie obszarów SAP: MM, WM, SD, PP;
• Realizacja prezentacji i szkoleń dla Zespołu Serwisowego;
• Prowadzenie prezentacji i szkoleń dla Klientów Serwisu.

NASZE WYMAGANIA

• Co najmniej 3 lata doświadczenia we wdrożeniach SAP MM/SD/WM/PP;
• Znajomość zagadnień integracyjnych z FICO i innymi obszarami SAP;
• Znajomość logistycznych procesów biznesowych
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego co najmniej na poziomie dobrym;
• Doświadczenie na podobnym stanowisku, będzie dodatkowym atutem;
• Umiejętność komunikacji i współpracy w grupie.

NASZA OFERTA

• Budowanie doświadczenia w bezpośrednich relacjach z klientem;
• Otwartą komunikację na wszystkich szczeblach hierarchii;
• Rozwój osobisty i zawodowy;
• Stabilną pracę w doświadczonym zespole;
• Elastyczny czas pracy;
• Bezpłatną naukę języków obcych;
• Bezpłatne ubezpieczenia zdrowotne;
• Szkolenia, imprezy integracyjne.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.