Oferta pracy dla Programisty ABAP w BraveNewWork / SAP expert

odpowiedzi

Praca stała Oferta pracy dla Programisty ABAP

w BraveNewWork lokalizacja Rzeszów

Programista ABAP
Miejsce pracy: Rzeszów
Dla naszego Klienta, czołowej firmy dostarczającej rozwiązania IT z oddziałem w Rzeszowie, poszukujemy doświadczonego programisty ABAP.

Zakres obowiązków:
-Programowanie aplikacji i rozszerzeń systemów SAP na potrzeby klienta
- programowanie w systemie SAP – ABAP
- analiza i specyfikacja wymagań, dopasowywanie rozwiazań do oczekiwań klienta
-zarządzanie zmianami w systemie SAP
-rozwój oprogramowania
-prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
-wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub ekonomicznym
-min. 2 lata doświadczenia na stanowisku programisty ABAP
-umiejętność programowania obiektowego w języku ABAP
-dobra znajomość modułów SAP SD/MM
-doświadczenie w modułach: MM, PM, PS będzie bardzo mile widziane
-umiejętność pracy w zespole,
-analityczne podejście w rozwiązywanie problemów
-samodzielność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy:
-bardzo atrakcyjny pakiet socjalny
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-kontakt z najlepszymi i najnowszymi technologiami informatycznymi.
-liczne szkolenia stanowiskowe i jasno wytyczona ścieżka kariery.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres: contact@bravenewwork.pl

Ogłoszenie dodane 25-08-2014
Oglądane: 1976 razy