SAP ABAP developer w Goldman Recruitment / SAP expert
1

odpowiedź

Praca zdalna SAP ABAP developer

w Goldman Recruitment lokalizacja Poznań

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w wyszukiwaniu i selekcji kandydatów na specjalistyczne, managerskie i dyrektorskie stanowiska w obszarze finansów i bankowości. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy Kandydata/ki do pracy na stanowisku:

SAP ABAP developer- praca zdalna

Nr ref.: 14461/ 0
Wynagrodzenie: rynkowe

Zakres obowiązków:

dostosowywanie wdrażanych systemów SAP do potrzeb klientów;
projektowanie i programowanie rozwiązań opartych na technologii wdrażanych systemów;
przeprowadzanie, koordynacja i kontrola jakości rozwoju aplikacji;
przygotowywanie testów funkcjonalnych i jednostkowych oraz projektów technicznych, a także ich późniejsza implementacja.

Oczekiwania:

min. 3 lata doświadczenia w ABAP;
wiedza i doświadczenie w zakresie programowania w języku ABAP, ABAP Objects;
praktyczna znajomość przynajmniej jednego z obszarów funkcjonalnych systemu SAP (sprzedaż, zakupy, gospodarka magazynowa, planowanie produkcji, EDI itd.;
komunikatywna znajomość języka angielskiego i niemieckiego;
gotowość do wyjazdów służbowych do Niemiec (ok. 10% czasu).

Oferta obejmuje:

możliwość pracy zdalnej lub w siedzibie firmy;
praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku;
udział w ciekawych projektach;
atrakcyjne wynagrodzenie.

Ogłoszenie dodane 15-10-2014
Oglądane: 2199 razy