Konsultant SAP ABAP - Serwis w TeamQuest / SAP expert
To ogłoszenie zostało wysłane ponad 60 dni temu...
0

odpowiedzi

Praca stała Konsultant SAP ABAP - Serwis

w TeamQuest lokalizacja Wrocław

Realizowane zadania:

Realizacja zgłoszeń serwisowych dla Klientów
Realizacja projektów rozwojowych dla Klientów Serwisu
Prowadzenie audytów w zakresie ABAP;
Realizacja prezentacji i szkoleń dla Zespołu Serwisowego;
Prowadzenie prezentacji i szkoleń dla Klientów Serwisu.

Od kandydata oczekujemy:

Min. 3-letnie doświadczenie w programowaniu w języku SAP/ABAP w tym ABAP OO lub programowania w PI;
Podstawowa znajomość co najmniej dwóch z wymienionych technologii: ALE/EDI, WDA, migracja danych, technologie wydruków, PI, BC;
Wysokie zdolności analityczne;
Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy;
Umiejętność rozwiązywania problemów;
Samodzielność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań;
Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego co najmniej na poziomie dobrym;

Dodatkowe atuty:

Podstawowa znajomość dwóch obszarów funkcjonalnych SAP ERP (FI, CO, MM, SD, PP, QM, WM, HCM, BI, CRM, SRM)
Doświadczenie w pracy w serwisie
Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym
Znajomość języka rosyjskiego

Proponujemy:

Umowę o pracę / kontrakt
Elastyczny czas pracy, możliwość pracy częściowo w Home Office
Możliwość zdobycia doświadczenia w bezpośrednich relacjach z klientem
Możliwość rozwoju zawodowego
Pracę w doświadczonym zespole
Naukę języków obcych
Ubezpieczenia zdrowotne
Szkolenia
Imprezy integracyjne