KONSULTANT SAP PP Kraków/Katowice/zdalna w AP Uniapol / SAP expert
To ogłoszenie zostało wysłane ponad 60 dni temu...
0

odpowiedzi

Praca zdalna KONSULTANT SAP PP Kraków/Katowice/zdalna

w AP Uniapol (wszędzie)

KONSULTANT SAP PP

NR REF: 1939/PL/2014
OPIS STANOWISKA:

- konfiguracja SAP PP
- implementacja nowych funkcjonalności systemu SAP PP
- wsparcie użytkowników w obszarach SAP PP
- prowadzenie dokumentacji biznesowej
- wspieranie rozwoju podległych systemów
- zarządzanie zmianami w systemie SAP PP

ZAPEWNIAMY:
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę zdalną- home office
- możliwość rozwoju zawodowego
- pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

CZEGO OCZEKUJEMY OD KANDYDATA:
- wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub innym technicznym
- znajomość procesów produkcyjnych w obszarze SAP PP
- umiejętność konfiguracji oraz znajomość modelowania SAP PP
- znajomość języka angielskiego - słownictwo techniczne
- znajomość programowania w ABAP będzie dodatkowym atutem
- znajomość SAP APO będzie dodatkowym atutem
- zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
- wysokie zdolności analityczne
- umiejętność rozwiązywania problemów
- umiejętność pracy w zespole
- samodzielność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań

RODZAJ UMOWY: UMOWA O PRACĘ
LICZBA ETATÓW: 1

Czy ta oferta jest już nieaktualna lub jest nieprawdziwa? Zgłoś nieaktualne ogłoszenie!
Ogłoszenie dodane 08-12-2014
Oglądane: 2437 razy