Programista ABAP - JAVA w Ipopema Business Consulting Sp. z o.o. / SAP expert
To ogłoszenie zostało wysłane ponad 60 dni temu...
0

odpowiedzi

Praca stała Programista ABAP - JAVA

w Ipopema Business Consulting Sp. z o.o. lokalizacja Warszawa

Opis stanowiska:
 realizacja projektów w zakresie aplikacji rozwoju i administracji aplikacji SAP dla Klientów IPOPEMA,
 udział w pracach realizacyjnych mających na celu budowę nowych/ zmianę istniejących komponentów aplikacyjnych zbudowanych na bazie SAP,
 współpraca z Klientami IPOPEMA w zakresie nowych technologii SAP i innych pakietów mających na celu ich integrację i optymalizację działania,
 utrzymywanie kontaktów z użytkownikami technicznymi oraz świadczenie usług rozwoju i utrzymania wdrożonych rozwiązań.

Wymagania:
 wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
 doświadczenie w pracy z aplikacją SAP w zakresie budowy nowych komponentów bazując na SAP ABAP i innych technologiach SAP,
 doświadczenie w integracji aplikacji SAP z systemami zewnętrznymi,
 znajomość programowania obiektowego oraz notyfikacji UML,
 znajomość SQL i projektowania relacyjnych baz danych,
 znajomość dowolnych modułów SAP będzie dodatkowym atutem,
 umiejętność kreatywnego myślenia,
 zdolności analityczne i organizacyjne,
 umiejętność pracy w zespole i wysokie zdolności komunikacyjne,
 dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
 orientacja na wysoką jakość świadczonych usług oraz satysfakcję Klienta.

Oferujemy:
 wyzwania rozwijające kompetencje eksperckie,
 dofinansowanie do pakietu medycznego,
 jasno zdefiniowaną ścieżkę rozwoju zawodowego,
 dogodną lokalizację biura przy metrze Świętokrzyska,
 zajęcia z języka angielskiego,
 pracę w młodym i zgranym zespole,
 udział w spotkaniach integracyjnych oraz rozgrywkach piłkarskich.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: kariera.ibc@ipopema.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez IPOPEMA Business Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest IPOPEMA Business Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Próżnej 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.