Konsultant Serwisowy SAP HR-PY w TeamQuest / SAP expert

odpowiedzi

Praca stała Konsultant Serwisowy SAP HR-PY

w TeamQuest lokalizacja Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.

Nasz Klient, wieloletni międzynarodowy Partner SAP, jeden z największych graczy na rynku firm wdrożeniowych w Polsce i Europie. Zrealizował ponad 350 projektów wdrożeniowych zdobywając zaufanie ponad 200 klientów oraz liczne nagrody. Oferuje usługi w pełnym zakresie produktowym SAP od klasycznego ERP i S/4 HANA poprzez rozwiązania analityczne Business Intelligence na budowie dedykowanych rozwiązań kończąc.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

►Świadczenie usług na rzecz Klientów drugiej i trzeciej linii wsparcia aplikacji SAP HCM ze szczególnym uwzględnieniem obszaru SAP HR-PY,
►Realizacja na rzecz Klientów prac rozwojowych w obszarze SAP HCM,
►Prowadzenie warsztatów szkoleniowych i szkoleń.

Wymagania:

►Praktyczna znajomość systemu SAP HR-PY, w tym minimum pięcioletnie doświadczenie utrzymaniowe i/lub projektowe w roli konsultanta lub administratora modułu,
►Znajomość zasad naliczania wynagrodzeń potwierdzona praktycznym zastosowaniem w projektach wdrożeniowych i/lub projektach utrzymania,
►Znajomości procesów związanych z zarządzaniem kapitałem ludzkim,
►Umiejętności i doświadczenie pozwalające na samodzielną pracę bezpośrednio z Klientem,
►Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów.
►Umiejętności zarządzania własnym czasem pracy,
►Plany dalszego rozwoju w obszarze SAP HCM,
►Znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

►Doświadczenie w programowaniu w języku ABAP, w szczególności w obszarze HR-PA/ HR-PY,
►Doświadczenie w technologii SAP Workflow,
►Dobra znajomość języka angielskiego.

Proponujemy:

►Duże możliwości rozwoju: udział w projektach dla największych firm w Polsce, dostęp do szkoleń i wewnętrznej bazy wiedzy,
►Ścieżkę rozwoju popartą egzaminami certyfikacyjnymi uznawanymi na całym świecie,
►Pracę w zgranym zespole, miłej i przyjaznej atmosferze,
►Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym,
►Forma współpracy do wyboru – umowa o pracę lub B2B,
►Pakiet socjalny obejmujący m.in. opiekę medyczną oraz pakiet rekreacyjny.

Aplikacje można składać za pośrednictwem linku lub bezpośrednio na maila: wlodzimierz.azarko@teamquest.pl