Konsultant SAP CRM w Diverse Consulting Group Sp. z o.o. / SAP expert
1

odpowiedź

Praca stała Konsultant SAP CRM

w Diverse Consulting Group Sp. z o.o. lokalizacja Wrocław

Diverse Consulting Group poszukuje osób na stanowisko

KONSULTANT SAP CRM

Lokalizacja - Wrocław

Główne zadania:
• Zarządzanie incydentami i problemami,
• Analiza wniosków i zapytań,
• Projektowanie specyfikacji technicznych i funkcjonalnych,
• Dokumentacja,
• Consulting
• Konsultant będzie odpowiedzialny za wsparcie systemu CRM dla międzynarodowej korporacji.

Wymagane doświadczenie:

• Minimum 3 lata doświadczenia w konsultingu w operacyjnej roli wsparcia jednego lub wielu systemu/ówSAP R / 3 z naciskiem na SAP CRM
• Języki obce: angielski - bardzo dobra znajomość pozwalająca na pracę w środowisku międzynarodowym, niemiecki bardzo pożądane

Wymagane umiejętności:
• Doświadczenie w pracy w środowisku SAP NetWeaver
• umiejętności z różnych narzędzi integracyjnych i Webtechnologies

Oferujemy
- pracę w międzynarodowym środowisku,
-konkurencyjny pakiet wynagrodzenia,
- prywatną opiekę medyczną
- ubezpieczenie na życie,
- Ciekawe szkolenia i profesjonalne programy rozwoju