Programista ABAP (moduł HR) w Talent Solution / SAP expert

odpowiedzi

Praca stała Programista ABAP (moduł HR)

w Talent Solution (wszędzie)

Talent Solution to zespół ekspertów z zakresu psychologii pracy, doradztwa zawodowego oraz profesjonalistów wąskich branż i sektorów z
wieloletnią, międzynarodową praktyką w obszarze HR. Świadczymy usługi w zakresie: ‘Executive Search & Recruitment’, ‘Career
Management’ oraz ‘HR Consulting’. Specjalizujemy się w rekrutacji kadry menedżerskiej wyższego i średniego szczebla zarządzania oraz
wykwalifikowanej i doświadczonej kadry specjalistycznej. Pracujemy dla korporacji w kraju i za granicą. Nr licencji : 7511

Aktualnie, dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z sektora usług IT, poszukujemy kandydata na
stanowisko:
Programista ABAP (moduł HR)
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref. 121063_PHR

Obowiązki :

  • Biegłe programowanie w języku ABAP z doświadczeniem w programowaniu w module HR
  • Konfiguracja systemów SAP w ramach modułów HR,
  • Analiza oraz opracowywanie koncepcji wdrożeń,
  • Prowadzenie szkoleń dla klientów zewnętrznych i wewnętrznych

Wymagania :

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (w tym minimum roczne doświadczenie w programowaniu ABAP dla modułu HR)
  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i komunikacyjnych,
  • Samodzielność i odpowiedzialność,
  • Zdecydowanie w działaniu,
  • Umiejętność zarządzania własnym czasem pracy,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość języka niemieckiego – mile widziane

Oferujemy :

  • Dobra atmosfera pracy w szybko rozwijającej się firmie,
  • Motywacyjny system wynagradzania związany z efektami pracy,
  • Opieka medyczna oraz pakiet multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z podaniem nr referencyjnego 121063_PHR na adres:
danuta.gomolka@alentsolution.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:
„Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent Solution z siedzibą w Poznaniu (adres: ul. Cicha 19/2, 61-710 Poznań), agencję doradztwa zawodowego ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 7511, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. Z 2002r, Nr 101, póź. zm. 926).”

Gwarantujemy pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.