Młodszy Konsultant SAP HR w NorthgateArinso / SAP expert

odpowiedzi

Praca stała Młodszy Konsultant SAP HR

w NorthgateArinso lokalizacja Katowice

NorthgateArinso (NGA) jest światowym liderem w dostarczaniu oprogramowania i usług Human Resources, oferującym innowacyjne rozwiązania biznesowe firmom różnej wielkości, w tym korporacjom widniejącym na liście Global Fortune 500 ® czy organizacjom należącym do sektora publicznego. Pomagamy naszym klientom optymalizować świadczone usługi poprzez usprawnianie procesów czy też wprowadzanie efektywnej technologii, oddziałującej na kluczowe obszary HR.

Posiadamy biura w 35 krajach zlokalizowanych na pięciu kontynentach. Wspieramy klientów w ponad 100 miejscach na całym świecie.
Obecnie poszukujemy osób do pracy w naszym centrum w Katowicach na stanowisku:

Młodszy Konsultant SAP HR

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:
Jako Młodszy Konsultant SAP HR będziesz odpowiedzialny/a za:
• aktywne uczestnictwo w nadzorowaniu funkcjonowania systemów SAP HR po starcie produkcyjnym
• rozwiązywanie bieżących problemów systemowych
• udzielanie konsultacji z zakresu rozwiązań systemu SAP HR
• tworzenie dokumentacji technicznej
• udział przy wdrożeniach systemów dla klientów firmy

Wymagania:
• wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (obowiązkowo)
• dodatkowym atutem bedzie doświadczenie w pracy z systemem SAP HR – moduły PY oraz TM
• mile widziana znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego
• samodzielność, umiejętność planowania i organizacji swojej pracy
• umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientem, komunikatywność
• zdolność do skutecznego radzenia sobie w sytuacjach niestandardowych
• znajomość podstaw prawa pracy oraz zasad rozliczania wynagrodzeń będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• ciekawą, kreatywną pracę w młodym i dynamicznym zespole konsultantów SAP w międzynarodowej firmie w centrum Katowic
• interesujące i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
• udział w projektach dla klientów polskich oraz zagranicznych
• dostęp do nowoczesnych technologii
• możliwość rozwoju, rozszerzania kompetencji zawodowych oraz budowania ścieżki kariery
• atrakcyjny pakiet socjalny (kurs j. angielskiego, prywatna opieka medyczna, karta Multisport)

Czekamy właśnie na Ciebie!
Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny w języku angielskim prosimy przesyłać na adres:
nga@alexmann.com

Do przesyłanego CV prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: http://www.ngahr.com/

Ogłoszenie dodane 07-05-2013
Oglądane: 2524 razy