SAP FI/CO Junior Consultant (5 - 10 000) w TW Retail Business Center Sp. z o.o. / SAP expert
1

odpowiedź

Praca stała SAP FI/CO Junior Consultant (5 - 10 000)

w TW Retail Business Center Sp. z o.o. lokalizacja Warszawa

Główne zadania:

Zapewnienie wsparcia technicznego dla użytkowników przy codziennych zadaniach
• Proponowanie i realizacja zmian konfiguracji oraz usprawnianie istniejącego systemu
• Adaptacja modułu FI zgodnie z wymaganiami SD/MM
• Udział w projektach FI/CO
• Monitorowanie IDOC’ów oraz zadań w tle

Wymagania:

• 1-3 lata doświadczenia w konfiguracji SAP FI/CO jako Key User lub Konsultant
• Ukończone studia wyższe o kierunku finanse i rachunkowość lub ekonomia
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Mile widziana znajomość ITIL, Agency Business oraz metodologii programowania

Oferujemy:

• Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę
• Udział w ciekawych i rozwojowych projektach opartych na najnowszych rozwiązaniach, m.in. SAP HANA, Fiori/UI5, IS Retail, CAR
• Udział w cross-funkcjonalnych projektach ze specjalistami różnych modułów (możliwość zdobycia doświadczenia pod okiem wybitnych specjalistów z dziedziny FI/CO, BW, SD/MM, IS-Retail, PI, ABAP)
• Zdobycie doświadczenia w zarządzaniu codziennymi wyzwaniami w międzynarodowej, dynamicznie rosnącej organizacji
• Projekty średnio- i długoterminowe
• Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę Multisport
• Prestiżową i dogodną lokalizację w samym centrum Warszawy

Ogłoszenie dodane 24-10-2016
Oglądane: 7461 razy