Specjalista SAP FI/CO w FRISTA / SAP expert
1

odpowiedź

Praca stała Specjalista SAP FI/CO

w FRISTA lokalizacja Warszawa

Główne zadania:
• Adaptacja modułu FI zgodnie z wymaganiami SD/MM
• Zapewnienie wsparcia technicznego dla użytkowników przy codziennych zadaniach
• Proponowanie i realizacja zmian konfiguracji oraz usprawnianie istniejącego systemu
• Udział w globalnych projektach FI/CO

Oczekiwania
• Ukończone studia wyższe, preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia, zarządzanie lub informatyka:
• 1-3 lata doświadczenia w konfiguracji SAP FI/CO jako konsultant
• Znajomość procesów finansowych i umiejętność współpracy z użytkownikiem biznesowym
• Ambicja i chęć do szybkiego rozwoju
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Mile widziana znajomość ITIL, Agency Business oraz metodologii programowania

Oferujemy:
• Udział w cross-funkcjonalnych projektach ze specjalistami różnych modułów (możliwość zdobycia doświadczenia pod okiem wybitnych specjalistów z dziedziny BW, SD/MM, IS-Retail, PI, ABAP)
• Rozwój zawodowy pod okiem eksperta w zakresie FI/CO
• Możliwość poznania i uczestniczenia we wdrożeniu najnowszych rozwiązań technicznych, m.in. SAP HANA, Fiori/UI5, IS Retail, CAR, GK
• Długofalową współpracę, umożliwiającą realne uczestniczenie w kształtowaniu procesów biznesowych międzynarodowego przedsiębiorstwa
• Zdobycie doświadczenia w zarządzaniu codziennymi wyzwaniami w międzynarodowej, dynamicznie rosnącej organizacji
• Udział w projektach średnio- i długoterminowych

A do tego...
• Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę Multisport
• Prestiżową i dogodną lokalizację w samym centrum Warszawy

Zapraszam do składania aplikacji na adres marta.kajut@frista.com lub kontakt pod numerem +48 604 772 138. :)