Starszy Konsultant SAP - obszary SD, MM w TeamQuest Sp. z o.o. / SAP expert

odpowiedzi

Praca stała Starszy Konsultant SAP - obszary SD, MM

w TeamQuest Sp. z o.o. lokalizacja Warszawa

Dla naszego Klienta wieloletniego Platynowego Partnera SAP, który jest jednym z największych graczy na rynku wdrożeń systemów klasy ERP zarówno w Polsce jak i na rynkach europejskich poszukujemy osobę na stanowisko:

Starszy Konsultant SAP – obszary SD, MM

Warszawa

  • Praca w roli Konsultanta Wiodącego w projektach wdrożeniowych
  • Ciągłe uzupełnianie wiedzy o najnowsze rozwiązania i funkcjonalności
  • Wsparcie merytoryczne procesów sprzedażowych
Wymagania
  • Ukończone studia wyższe (ekonomiczne, informatyczne, z zakresu zarządzania)
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych i utrzymaniowo-rozwojowych SAP na pozycji Konsultanta Wiodącego w odpowiednim obszarze
  • Znajomość zasad rachunkowości oraz rozumienie przebiegu procesów biznesowych
  • Umiejętność analizy potrzeb użytkowników oraz implementacji procesów biznesowych w technologii SAP
  • Dobra komunikacja z użytkownikami końcowymi i klientami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
Mile widziany
  • Certyfikat SAP
  • Znajomość ABAP lub innych produktów SAP będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w projektach migracyjnych do S/4Hana
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatek samochodowy
  • Zatrudnienie na UoP lub B2B
  • Udział w projektach dla prestiżowych firm i instytucji w Polsce i za granicą
  • Otwartą ścieżkę dalszego rozwoju merytorycznego, również w kierunku zarządzania projektami
  • Dostęp do bazy wiedzy i szkoleń SAP
  • Certyfikację SAP
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, pakiet rekreacyjny)