Programista ABAP w IT Kontrakt Sp. z o.o. / SAP expert

odpowiedzi

Praca zdalna Programista ABAP

w IT Kontrakt Sp. z o.o. (wszędzie)

IT Kontrakt jest jedną z wiodących firm outsourcingowych i rekrutacyjnych, specjalizującą się w sektorze IT. Firma dostarcza najlepszych specjalistów do projektów informatycznych realizowanych w kluczowych sektorach gospodarki.
Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista ABAP
Praca zdalna

Nr ref.: APD/ABAP/zdalnie/02/SE

Obowiązki:
• Programowanie aplikacji i rozszerzeń systemów SAP na potrzeby klienta
• programowanie w systemie SAP – ABAP
• analiza i specyfikacja wymagań, dopasowywanie rozwiązań do oczekiwań klienta
• zarządzanie zmianami w systemie SAP
• rozwój oprogramowania
• prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Min. 3-letnie doświadczenie w programowaniu w języku ABAP (RICEF- Reports, Interface Conversion, Enhancement, Forms)
• Doświadczenie w pracy z SAP ECC 6.0.
• Bardzo dobra znajomość ABAP OO
• Doświadczenie w pracy z Enhancement Framework
• Doświadczenie w pracy z co najmniej jedną technologii z: SAP Interactive Adobe Forms, SAP Workflow, Web Dynpro for ABAP, Web Services
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• Doświadczenie w pracy z SAP HCM, SAP BW, SAP XI/PI, SAP Portal
• Znajomość nowych technologii SAP: SAP HANA, SAP UI5, SAP Fiori

Oferujemy:
• Pracę zdalną lub w jednym z naszych biur- do wyboru
• Wydajny, bogato wyposażony firmowy sprzęt
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych, wymiana doświadczeń
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów
• Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
• Dofinansowania do szkoleń i certyfikatów
• Prywatną opiekę medyczną
• Pakiet rekreacyjno- sportowy

Sposób aplikowania na stanowisko:
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres: rekrutacja@itkontrakt.pl.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi Kandydatami.

IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Programisty ABAP.
Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.