Senior SAP Specialist (moduły SD, PP; mile widziany QM) w Work Express Sp. z o.o. / SAP expert
To ogłoszenie zostało wysłane ponad 60 dni temu...
0

odpowiedzi

Praca stała Senior SAP Specialist (moduły SD, PP; mile widziany QM)

w Work Express Sp. z o.o. (wszędzie)

Senior SAP Specialist
Miejsce pracy: Bukowno

Nr ref.: 71/15/KTHRS/JE

Opis stanowiska/obowiązki:

• praca nad rozwojem i automatyzacją pracy w systemie SAP w modułach PP, SD, QM
• wdrażanie projektów i zmian, tworzenie instrukcji, udzielania wsparcia technicznego w fazie wdrażania
• szkolenie użytkowników z zakresu SAP oraz procedur biznesowych dla Działu Obsługi Klienta

Wymagania:

• wykształcenie wyższe
• doświadczenie w zarządzaniu procesami logistycznymi i/lub produkcyjnymi
• bardzo dobra znajomość SAP R/3, MS Office
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• umiejętności analityczne
• orientacja na jakość usług i relacje biznesowe

Oferujemy:

• pracę w międzynarodowym środowisku w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
• umowę o pracę na pełny etat
• konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze, premie, systemy motywacyjne (finansowe i poza-finansowe)
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: katarzyna.pawlowska@workexpress.pl, w temacie zaznaczając nr referencyjny oferty.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.