Konsultant SAP(FI) w Independent Group - Recruitment & Consulting / SAP expert
To ogłoszenie zostało wysłane ponad 60 dni temu...
0

odpowiedzi

Kontrakt zagr. Konsultant SAP(FI)

w Independent Group - Recruitment & Consulting (wszędzie)

Independent Group jest firmą doradztwa personalnego, od 11 lat współpracujemy z wieloma liczącymi się na rynku firmami, wśród których znajdują się największe międzynarodowe koncerny. Wspieramy naszych Klientów w doborze najlepszych pracowników, planowaniu i stymulowaniu ich rozwoju oraz w optymalnym wykorzystaniu ich potencjału.

Dla naszych niemieckich Kontrahentów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Konsultant SAP (FI)

miejsce pracy: Niemcy
nr referencyjny: SAP-PP/11/11

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
· implementacje systemów SAP oraz wdrażanie i konfiguracje nowych rozwiązań bądź administrowanie systemami SAP i usuwaniem problemów aplikacyjnych;
· wsparcie techniczno/merytoryczne oraz funkcję koordynatora/project managera mniejszych projektów;

Oczekiwania:
· 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów wdrożeniowych/administracji w obszarze SAP FI;
· znajomość metodyki realizacji projektów informatycznych (odnośnie projektów wdrożeniowych);
· wykształcenie wyższe;
· gotowość do pracy w Niemczech;
· dobra znajomość jęz. niemieckiego lub angielskiego;
· rozwinięte zdolności analityczne;
· wysokie umiejętności komunikacyjne;

Oferujemy:
· możliwość rozwoju zawodowego;
· pracę w stabilnej firmie;
· międzynarodowe środowisko pracy;
· atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny;

Kontakt:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji opatrzonych numerem referencyjnym
SAP(FI)-PP/11/11 na adres p.posachowicz@independentgroup.pl

Independent Group – Recruitment & Consulting
Warszawa, ul.Krzywickiego 34
Tel.: (22) 622 67 09

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883”

Czy ta oferta jest już nieaktualna lub jest nieprawdziwa? Zgłoś nieaktualne ogłoszenie!
Ogłoszenie dodane 03-11-2011
Oglądane: 2130 razy