Business Analyst / ABAP Programmer w Experis IT / SAP expert

odpowiedzi

Praca stała Business Analyst / ABAP Programmer

w Experis IT lokalizacja Frankfurt/Main

Opis Stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie częścią teamu zlokalizowanego we Frankfurcie, który jest odpowiedzialny za programowanie oraz utrzymywanie modułu SAP SD. Do głównych obowiązków na tym stanowisku będą należały:
- Analiza oraz gromadzenie wymogów dotyczących sprzedaży i dystrybucji oraz pomoc w rozwijaniu modułu SAP SD przy wykorzystaniu tych danych.
- Optymalizacja i rozwój nowych aplikacji i interfejsów zarówno systemów wewnętrznych jak i systemów użytkownika zewnętrznego
- Kontrolowanie oraz zarządzanie procesem rozwoju oprogramowania w ABAP
Zapewnianie jakości kodu oraz wydajności systemów

Wymagania
- Wykształcenie wyższe (kierunki techniczne)
- Doświadczenie w programowaniu SAP ABAP z uwzględnieniem modułu SD
- Doświadczenie w tworzeniu interfejsu SAP
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej C1 w mowie i piśmie) – warunek konieczny
- Mile widziana znajomość modułów SAP ALE, EDI i/lub XI/PI
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego
- Świetne umiejętności komunikacyjne oraz analityczne
- Rozumienie wymagań użytkowników SAP SD
- Dobra umiejętność zarządzania czasem – koordynowanie kilku projektów jednocześnie

Oferta:
- Praca stała
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Praca w ambitnym i międzynarodowym środowisku
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Atrakcyjny pakiet benefitów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv w języku angielskim (format .doc/.pdf/.rtf).

Ogłoszenie dodane 07-12-2012
Oglądane: 2000 razy