Konsultant/Administrator SAP BASIS w ITBC Recruitment / SAP expert
3

odpowiedzi

Praca stała Konsultant/Administrator SAP BASIS

w ITBC Recruitment lokalizacja Poznań

ITBC Recruitment jest firmą doradztwa personalnego świadczącą profesjonalne usługi rekrutacyjne w obszarze IT oraz Telecom.

Dla naszego Klienta, firmy konsultingowej, lidera w zakresie wdrażania systemu SAP, szukamy osoby na stanowisko:

Konsultant SAP BASIS
Miejsce pracy: woj. wielkopolskie (okolice Poznania)

Zadania na stanowisku:
• Bieżące wsparcie użytkowników systemu SAP (obsługa zgłoszeń serwisowych);
• Udział w projektach wdrożeniowych, szkoleniach (zarówno jako uczestnik, jak i osoba prowadząca).

Szukamy Kandydatów/ek, którzy/e:
• Mają co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku Administratora SAP i/lub Konsultanta SAP BASIS;
• Znają na bardzo dobrym poziomie co najmniej jedną z podanych baz danych – MS SQL, DB2, Oracle, Sybase, MaxDB;
• Swobodnie poruszają się w systemach operacyjnych Windows oraz Linux;
• Znają j. angielski co najmniej na poziomie dobrym;
• Są otwarci na pracę zmianową.

Nasz Klient oferuje:
• Możliwość zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji w ramach pracy dla jednej z największych i najbardziej uznanych firm wdrożeniowych w Polsce;
• Indywidualną ścieżkę rozwoju (dopasowaną do potrzeb i zainteresowań pracownika) oraz liczne szkolenia zawodowe;
• Pracę w stabilnej firmie w dobrze zorganizowanym i kompetentnym zespole;
• Zatrudnienie na stałe, na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę;
• Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz pakiet sportowy.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji, proszone są o przesyłanie CV (w j. polskim lub j. angielskim) na adres: rekrutacja@itrekrutacja.pl z podaniem w tytule maila nazwy stanowiska.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.