SENIOR KONSULTANT SAP HCM w Hicron / SAP expert

odpowiedzi

Praca stała SENIOR KONSULTANT SAP HCM

w Hicron lokalizacja Wrocław

OPIS STANOWISKA

Do zadań osoby na tym stanowisku, należeć będzie:
• Nadzór nad pracą Zespołu HR w Dziale Serwisu;
• Koordynowanie pracą Zespołu HR w Dziale Serwisu;
• Udział w tworzeniu Zespołu HR w Dziale Serwisu;
• Opieka nad wewnętrznym systemem SAP w HICRON;
• Realizacja zgłoszeń serwisowych dla Klientów HICRON;
• Realizacja projektów rozwojowych dla Klientów Serwisu HICRON;
• Prowadzenie audytów w zakresie SAP HCM;
• Realizacja prezentacji i szkoleń dla Zespołu Serwisowego;
• Prowadzenie prezentacji i szkoleń dla Klientów Serwisu.

NASZE WYMAGANIA

• Wykształcenie wyższe;
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
• Co najmniej 5-letniego doświadczenia zawodowego w pracy z modułem SAP HCM;
• Doświadczenie w obsłudze zgłoszeń serwisowych;
• Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy;
• Umiejętność rozwiązywania problemów;
• Samodzielność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań;
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego co najmniej na poziomie dobrym.

NASZA OFERTA

• Praca dla jednej z najbardziej znanych marek na rynku;
• Atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie;
• Udział w pełnych wyzwań projektach dla klientów krajowych i międzynarodowych z różnych branż;
• Dynamiczny rozwój zawodowy;
• Dobra atmosfera, elastyczne godziny pracy;
• rozbudowany pakiet socjalny: dodatkowy pakiet medyczny.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HICRON Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w ramach realizacji procesu rekrutacji (w szczególności wprowadzenie ich do bazy danych firmy) zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.