Programista SAP Business Warehouse w OPGK Rzeszów S.A. / SAP expert

odpowiedzi

Praca zdalna Programista SAP Business Warehouse

w OPGK Rzeszów S.A. lokalizacja Rzeszów

W związku z dynamicznym rozwojem Firma OPGK Rzeszów poszukuje kandydatów na stanowisko programisty.

WYMAGANIA

• doświadczenia w programowaniu obiektowym w języku ABAP
• znajomość SAP Business Warehouse,
• praktycznej wiedzy w zakresie relacyjnych baz danych oraz języka zapytań SQL,
• znajomości praktycznych zagadnień prowadzenia projektów wdrożeniowych,
• wykształcenia wyższego (preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne),
• Poczucie odpowiedzialności, profesjonalizm, dobre umiejętności komunikacyjne, samodzielność w ramach przypisanego zakresu obowiązków.

OBOWIĄZKI

• projektowanie nowych funkcjonalności,
• testowanie i konfiguracja systemu,
• analiza i specyfikacja wymagań, dopasowywanie rozwiązań do oczekiwań klienta,
• rozwój oprogramowania,
• współpraca z klientem.

OFERUJEMY

• możliwość realizowania projektów wdrożeniowych dla największych polskich oraz międzynarodowych firm,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• dostęp do najnowszych technologii informatycznych,
• pracę w miłej atmosferze w dynamicznej firmie,
• wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji pod adres mkret@opgk.rzeszow.pl .

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.