SAP JAVA Expert w Dyna Consulting / SAP expert
To ogłoszenie zostało wysłane ponad 60 dni temu...
0

odpowiedzi

Kontrakt Polska SAP JAVA Expert

w Dyna Consulting lokalizacja Warszawa

Dyna Consulting jest firmą konsultingową działającą na rynkach globalnych. Korzystając z wieloletniego i międzynarodowego doświadczenia naszych specjalistów oferujemy swoim Klientom profesjonalne usługi doradcze.

Dla naszego Klienta, światowego lidera w dziedzinie doradztwa, technologii i outsourcingu obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

SAP JAVA Expert

Opis stanowiska:
Projektowanie, implementacja i optymalizacja systemów opartych na SAP
Współpraca z zespołem konsultantów
Analiza biznesowa i funkcjonalna wymagań
Poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie usprawniania procesów
Analiza i modelowanie procesów

Wymagania:
Doświadczenie zawodowe w obszarze integracji SAP z użyciem SAP NetWeaver
Doświadczenie w tworzeniu przepływów zadań w SAP BP
Znajomości ABAP oraz Java
Znajomość języka angielskiego
Umiejętność pracy w zespole
Zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy:
Wsparcie w relokacji
Prywatną opiekę medyczną
Udział w prestiżowych, międzynarodowych projektach
Szkolenia zawodowe oraz językowe
Możliwość rozwoju zawodowego
Pakiet ubezpieczeniowy
Atrakcyjne warunki finansowe
Wyjazdy integracyjne

Region: Warszawa

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: kariera@dynaconsulting.pl

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.