Programista ABAP (SD/MM) w TeamQuest / SAP expert
To ogłoszenie zostało wysłane ponad 60 dni temu...
1

odpowiedź

Praca stała Programista ABAP (SD/MM)

w TeamQuest (wszędzie)

Realizowane zadania:

programowanie w systemie SAP – ABAP,
prowadzenie dokumentacji technicznej,
wspieranie rozwoju podległych systemów,
zarządzanie zmianami w systemie SAP,
doświadczenie przy autoryzacjach systemie SAP.

Wymagania:

wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub ekonomicznym,
umiejętność programowania w języku ABAP,
dobra znajomość modułów SAP SD/MM,
znajomość innych modułów SAP będzie dodatkowym atutem,
zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy,
wysokie zdolności analityczne,
umiejętność rozwiązywania problemów,
umiejętność pracy w zespole,
samodzielność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań,
znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

szereg szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
atrakcyjne wynagrodzenie,
uczestnictwo w bardzo ciekawych projektach wewnętrznych,
przyjazne środowisko pracy w młodym zespole,
warunki pracy sprzyjające ambitnemu rozwojowi osobistemu,
kontakt z najlepszymi i najnowszymi technologiami informatycznymi.