SAP FIORI/UI5 Developer w Tally Weijl (Polska) sp. z.o.o. / SAP expert

odpowiedzi

Praca stała SAP FIORI/UI5 Developer

w Tally Weijl (Polska) sp. z.o.o. lokalizacja Warszawa

Główne zadania:
• tworzenie i usprawnianie aplikacji SAP w SAP ERP
• projektowanie, tworzenie, weryfikacja, dokumentacja oraz utrzymanie aplikacji webowych z wykorzystaniem SAP UI5/HTML5/CSS3/JavaScript

Wymagania:
• doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych za pomocą HTML5, CSS3, JavaScript
• znajomość aplikacji mobilnych (SAP Fiori) i ich implementacji w SAP UI5, SAP Gateway, NetWeaver, oData
• znajomość najlepszych praktyk oraz trendów UX Design
• mile widziane doświadczenie w programowaniu ABAP z wykorzystaniem: Raportów, Dialog Program, ABAP Objects, Adobe Forms, Smart Forms, User Exits, BADI, IDOC’s, Web Dynpro

Oferujemy:
• szeroki zakres zadań
• pracę na nowoczesnych systemach, aplikacjach oraz bazach danych (m.in. HANA oraz UI5/Fiori)
• stabilne, długoterminowe zatrudnienie
• możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowych
• prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę Multisport
• przyjazne i pozytywne środowisko pracy
• możliwość realizacji własnych pomysłów
• prestiżową i dogodną lokalizację w samym centrum Warszawy

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do aplikowania przez portal lub do kontaktu pod adresem m.kajut@tally-weijl.com.