Konsultant SAP modułu QM, PP w Aspiro Consulting Sp. z o.o. / SAP expert

odpowiedzi

Praca stała Konsultant SAP modułu QM, PP

w Aspiro Consulting Sp. z o.o. lokalizacja Bielsko-Biała

Aspiro Consulting - Profesjonalizm kluczem Twojego sukcesu !

Jesteśmy firmą rekrutacyjno-doradczą. Naszym celem jest pomoc organizacjom w szybkim reagowaniu na zmieniające się potrzeby rynku. Ułatwiamy rozwój i pomagamy wytyczać ścieżki zawodowe. Wspieramy pracowników na różnych etapach kariery. Dostarczamy firmom rozwiązania HR, które są niezbędne w dynamicznej i niestałej rzeczywistości biznesowej. Oferujemy doradztwo w zarządzaniu kapitałem ludzkim i organizacją. Pomagamy poprzez rekrutowanie najlepiej przygotowanych specjalistów dla Państwa firm.

Obecnie rekrutujemy dla jednego z Naszych klientów, firmy specjalizującej się w obszarze produkcji materiałów ściernych.

Zakres obowiązków

Modelowanie, nadzór, optymalizacja i rozwój procesów zarządzania
jakością w systemie SAP QM włącznie z testowaniem i przygotowaniem
dokumentacji
Analiza bieżących problemów i ich rozwiązywanie
Współpraca w wypracowywaniu alternatywnych metod rozwiązywania
problemów
Tworzenie koncepcji, strategii oraz list/schematów procesów i funkcji
Utrzymywanie profesjonalnych kontaktów z doradcami zewnętrznymi oraz
klientami wewnętrznymi
Udział w projektach międzynarodowych oraz krajowych
Kierowanie i zarządzanie projektami IT dotyczącymi zarządzania procesami
jakościowymi
Doradztwo i szkolenie Key-users
Przygotowywanie materiałów szkoleniowych i przeprowadzanie szkoleń

Wymagania

Bardzo dobra znajomość procesów zarządzania jakością
Kilkuletnie doświadczenie z zakresu SAP QM
Bardzo dobra znajomość SAP modułu PP oraz wiedza dotycząca
powiązań SAP z innymi systemami/ modułami
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, miele widziana znajomość
niemieckiego
Znajomość zasad zarządzania projektem, orientacja na realizację celu
Umiejętność pracy w zespole
Gotowość do podróży służbowych
Ukończone studia wyższe techniczne lub ekonomiczne (zarzadzanie produkcją, ekonomika przedsiębiorstwa)

Nasz Klient oferuje

Rynkowe wynagrodzenie
Bardzo dobre szkolenia wprowadzające
Możliwość rozwoju
Pracę w profesjonalnym zespole menedżerów
Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Zapewnienie niezbędnych narzędzi pracy