Senior Konsultant ABAP - Serwis w TeamQuest / SAP expert
To ogłoszenie zostało wysłane ponad 60 dni temu...
0

odpowiedzi

Praca stała Senior Konsultant ABAP - Serwis

w TeamQuest lokalizacja Wrocław

Realizowane zadania:

Realizacja zgłoszeń serwisowych dla Klientów,
Wprowadzanie zmian w systemach SAP Klientów na podstawie zgłoszeń z serwisu,
Realizacja projektów rozwojowych dla Klientów Serwisu,
Przeprowadzanie audytów w zakresie ABAP,
Przeprowadzanie prezentacji i szkoleń dla Zespołu Serwisowego i Klientów Serwisu.

Od kandydata oczekujemy:

Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym,
Min. 5-letnie doświadczenie w programowaniu w języku SAP/ABAP (w tym ABAP OO),
Dobra znajomość co najmniej trzech z wymienionych technologii: EDI, PI, ALE, Web Dynpro for ABAP, Web Services, migracja danych, archiwizacja, technologie wydruków,
Dobra znajomość dwóch obszarów funkcjonalnych SAP ERP (FI, CO, MM, SD, PP, QM, WM, PLM, HCM, BI, CRM, SRM) będzie dodatkowym atutem,
Wysokie zdolności analityczne,
Umiejętność rozwiązywania problemów,
Samodzielność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań,
Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego co najmniej na poziomie dobrym.

Firma oferuje:

Umowę o pracę / kontrakt,
Elastyczny czas pracy, możliwość pracy częściowo w Home Office,
Możliwość zdobycia doświadczenia w bezpośrednich relacjach z klientem,
Możliwość rozwoju zawodowego,
Pracę w doświadczonym zespole,
Naukę języków obcych,
Ubezpieczenia zdrowotne,
Szkolenia, imprezy integracyjne.