Konsultant SAP - Logistyka (MM, WM, SD) - Serwis w TeamQuest / SAP expert
To ogłoszenie zostało wysłane ponad 60 dni temu...
0

odpowiedzi

Praca stała Konsultant SAP - Logistyka (MM, WM, SD) - Serwis

w TeamQuest lokalizacja Wrocław

Realizowane zadania:

Realizacja zgłoszeń serwisowych dla Klientów;
Realizacja projektów rozwojowych dla Klientów Serwisu;
Prowadzenie audytów w zakresie obszarów SAP: MM, WM, SD;
Realizacja prezentacji i szkoleń dla Zespołu Serwisowego;
Prowadzenie prezentacji i szkoleń dla Klientów Serwisu.

Wymagania:

Co najmniej 3 lata doświadczenia we wdrożeniach logistycznych SAP;
Znajomość zagadnień integracyjnych z FICO i innymi obszarami SAP;
Znajomość logistycznych procesów biznesowych;
Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego co najmniej na poziomie dobrym;

Mile widziane:

Doświadczenie w pracy w serwisie;
Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Proponujemy:

Umowę o pracę / kontrakt
Elastyczny czas pracy, możliwość pracy częściowo w Home Office
Możliwość zdobycia doświadczenia w bezpośrednich relacjach z klientem;
Możliwość rozwoju zawodowego
Pracę w doświadczonym zespole
Naukę języków obcych
Ubezpieczenia zdrowotne
Szkolenia, imprezy integracyjne